Mieszkanie Zalesie
Zalesie, warmińsko-mazurskie
- 200 000 zł
- 154,57 m²
- 1 293,91 zł/m²
Maria Chilińska
Skontaktuj się
Mieszkanie Zalesie
Zalesie, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
7 kwietnia 2026
Mieszkanie Zalesie
Zaktualizowane: 7 kwietnia 2026
200 000 zł 154,57 m² 1 293,91 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/1
5
-
przynależne na terenie ogrodzonym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
5Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 200 000 zł (1 293,91 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 154,57 m², 5 pokoi; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: dom wielorodzinny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
- Źródło: biuro nieruchomości: EC NIF Nieruchomości, zaktualizowane: 07.04.2026
- numer ogłoszenia: 35/16838/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zalesie, Biała Piska, piski, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w miejscowości Zalesie k. Drygał 12-230 Biała Piska. Powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 154,57m ^2. Nieruchomość ta składa się z:
5 pokoi (2 do własnej aranżacji)aneksu kuchennegołazienkiprzedpokojuskładówkikorytarzapiwnicydwóch pomieszczeń w budynku gospodarczym
Do mieszkania przynależy także udział w działce (...)
725 185...
725 185 862