dowolna

Nowe domy Zalesie

21 ogłoszeń

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 990 000 zł204 m² 9 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 204m2. Przedstawiamy bardzo ładny dom w stanie deweloperskim plus o powierzchni całkowitej ok. 204m2, usytuowany w pięknej, zielonej okolicy, na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 450 000 zł176 m² 8 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni - ok. 176 m2 dom, - ok. 1000m2 działka, parter : - wiatrołap 7,5 m2 - gabinet 7.80 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł204 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł204 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł204 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zalesie

Zalesie,małopolskie

610 955 zł73 m² 8 415,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Piękne, nowoczesne apartamenty, w spokojnej zielonej okolicy. Tylko 8 420zł za m2! Inwestycja składa się z 10 domków, w każdym po 2 apartamenty: powyższa oferta dotyczy mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł204 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł204 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł204 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł218 m² 6 880,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez pcc I prowizji! Dom w budowie! przedsprzedaż! Spotkanie umów pod numerem telefonu : Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł204 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł204 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij