Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Zalesie - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowy 3-pokojowy apartament przy al. Augustów 3 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 44 m2 i mieści się na 4 piętrze w nowym bloku z windą z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki powstałej ( 2021r.) inwestycji na Gumieńcach. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój z jednoczesnym dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie 55m, 2 pokoje na ulicy Klimczaka za 3.800,00 PLN + 950,00 PLN czynszu administracyjnego. Usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek(Zalesie + 17 km)

3 800 zł64,33 m² 59,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne Lokalizacja: sulejówek al. Józefa Piłsudskiego 76a, gmina Sulejówek, pow. miński Metraż: 64,33 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 2012 Winda: tak Stan prawny: pełna własność z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Łódź

Marysin,Łódź(Zalesie + 23 km)

1 500 zł37,34 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku w cichej okolicy na Marysinie. Składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Umowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Ciche | Parking | Komórka lokatorska | Winda | Jana Kazimierza | Oferta skierowana dla osób z Polski Numer oferty w biurze: 7324/4186/omw budynek I osiedle - ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane u zbiegu ulic Żeromskiego i Słowackiego. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w pięknej lokalizacji nieopodal Zamku Królewskiego na Starym Mieście. Ulokowany w ładnie odrestaurowanej kamienicy na drugim piętrze. Posiada pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkanie w sercu starego Podgórza , 2 pokoje , w tym przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zalesie

Zalesie,małopolskie

6 500 zł102 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe z tarasem na dachu na zamkniętym osiedlu, w miejscowości Zalesie. Powierzchnia 101,63 m + 2 miejsca postojowe. Pierwszy najemca. Rok oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zalesie

Zalesie,małopolskie

5 500 zł102 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij