Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana

Zalesie, mazowieckie

  • 407 000 zł
  • 1 745 m²
  • 233,24 zł/m²

Działka budowlana

Zalesie, mazowieckie

zaktualizowane:
9 marca 2026

407 000 zł

1 745 m²

233,24 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 9 marca 2026

407 000 zł 1 745 m² 233,24 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 407 000 zł (233,24 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 745 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, zalesiona
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, gaz

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana 1745 m Zalesie, gmina Żabia Wola

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1745 m, położona w spokojnej i zielonej części Zalesia, w gminie Żabia Wola. Idealna dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą oraz wygodny dojazd do Warszawy. (...)

Kontakt

Agent

Patrycja Borkowska

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://zalesie.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/26409591.html